Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poznání

12. 4. 2010
„Jestli se mě ještě jednou dotkneš tak ti už vážně utrhnu obě ruce!“ řval na něj nepříčetně.
 
„Neříkej, Matty…“ odpověděl mu sladce. Schválně ho oslovil jménem. Dávno věděl, že ho to vytáčí do absurdní nekontrolovatelnosti.
 
„Ale to by ses mě musel DOTKNOUT.“ dodal okamžitě a zdůraznil poslední slovo, zatímco hbitě uhnul před jeho rukou.
 
„Přece bys mě neuhodil.“ škádlil ho dál. Zbožňoval tyhle chvíle, kdy ho svými poznámkami k smrti vytáčel. Z jeho černých očí doslova sršely jiskry a to jeho obličeji dodávalo prazvláštní kouzlo. A smyslnost, kterou zatím objevil jen on.
 
„Ty jeden…“ procedil mezi zuby a napřáhl se k další ráně.
 
„Copak?“ zeptal se ho se smíchem na rtech a než se stačil vzpamatovat, drapl ho za ruku, ukradl mu jeho rty a začal je nenasytně líbat.
 
Matty zmateně zamrkal. Co to ksakru dělá?
 
Snažil se mu vyprostit, rukama do něj bušil jak malá školačka, ale bylo mu to houby co platné. Byl silnější, o tom nebylo pochyb.
 
Snažil se mít co nejvíc semknuté rty, aby ho nemohl líbat, ale nedařilo se mu to.
 
Cítil, jak ho někam vede, byl nucen couvat, náhle se za ním objevil strom. Zády narazil do jeho kmenu.
 
Znovu se ho pokusil odstrčit, ale to byla chyba.
 
Chytil ho za ruce a dal mu je nad hlavu …
 
Držel ho pevně …
 
Byl naprosto bezbranný …
 
Víc se k němu přitiskl …
 
Kolenem se vklínil mezi jeho nohy …
 
Cítil, jak se mu vzpurný Mattík poddává. Povolil totiž semknutí rtů a dovolil mu líbat je.
 
Nikdy netušil, jak je to krásný pocit. Jak se najednou celé tělo zblázní a čas zastaví. A už vůbec netušil, že svůj první polibek si bude vychutnávat zrovna s ním. S Kayem. S klukem, se kterým chodí dva roky do třídy, a se kterým se absolutně nemůže vystát. Ale asi změní názor. Ty jeho sladké rty. To tělo, vypracované tělo, které se na něj nyní tisklo a nedovolovalo mu kloudně se nadechnout. A ty oči. Sytě zelené oči, které ho vždy propalovaly tak … zvláštním pohledem. Jako by se ho snažil zrentgenovat. Jako by se mu snažil proniknout do jeho mysli a vyčíst v ní něco, cokoliv.
 
Když si takhle v hlavě dával dokupy jedna a jedna a lehce docházel k závěru, že se možná právě zamiloval do svého nepřítele, Kay mezitím pustil jeho ruce a nenápadně – opravdu – velice nenápadně si hrál s lemem jeho trička. A pak … bez jakéhokoliv varování, mu tričko celkem razantně sundal.
 
„Hey!“ vyhrkl překvapeně, ale na další námitky neměl čas, protože jeho rty byly opět uvězněny těmi Kayovými. A ty doopravdy stály za to.
 
Hrál si s ním jak kočka s myší, tělem se o něj třel, nedovoloval mu se pořádně nadechnout a svými pohyby, kdy se rádoby omylem dotkl jeho klína ho přiváděl téměř k šílenství. Prostě a jednoduše – úspěšně ho žhavil doběla.
 
„Kayi…“ zašeptal, když se od něj na okamžik odtáhl.
 
„Copak, Matty?“ zeptal se ho sladkým hláskem, jako by mluvil k malému prckovi, žadonícímu o lízátko.
 
„Seš pěknej prevít, víš to?“ zavzdychal, když mu rukou přejel po hrudi a lehce stiskl jednu bradavku.
 
„Vím, ale proč mi to říkáš? Jsem si toho vědom.“ mrknul na něj a sklonil se, aby mohl ublíženou bradavku políbit.
 
„Aah…“ uniklo mu ze rtů.
 
„Nech toho!“ vyhrkl okamžitě v marné snaze zamaskovat předchozí vzdech.
 
„Proč? Mě to baví …“ na chvíli se odmlčel a věnoval se druhé bradavce „… a tebe to taky začne bavit. Ne. Co víc, začne se ti to líbit!“
 
„Bastarde…“ zasyčel a rychle si ho k sobě přitáhl. Ještě chvíli by ho takhle škádlil a asi by se neudržel. To ať ho raději líbá, přitom se nic stát nemůže. Nebo aspoň – nemělo by. Už dávno si uvědomil, že děvčata ho nelákají. Na jeho vkus byly až moc – zaoblené.
 
Přisál se na Kayovi rty a mírně ho tím zaskočil. Jednu ruku mu obtočil kolem krku, druhou mu vpletl do vlasů. Kay jenom zamrkal a pak se zcela poddal tomu pocitu pasivity. Vždycky byl on ten dominantní, takže to pro něj bylo něco úplně nového. Ale dlouho to nevydržel. Jeho ruce se chtivě a bez ostychu rozeběhly po Mattově hrudi, bocích a svým klínem se třel o jeho. V duchu se musel usmát, když si uvědomil, že i tomu věčně protivnému Mattymu se v kalhotách začíná rýsovat pořádná vyboulenina. Schválně tam přesunul svoji ruku.
 
„Copak to tu máme, Mattíku, hm?“ zeptal se a lehce ho stiskl. Oslovený jenom stiskl zuby a zdárně tak potlačil další vzdech a nadávky.
 
„A copak to tam máš ty, hm?“ oplatil mu stejnou kartou a přesunul svoje ruce k jeho klínu. Už si uvědomil, že tenhle boj se svým tělem, a co víc, s Kayem, prohrál. Byl to prevít, to jo … ale nutno podotknout, že byl sexi prevít.
 
„A co takhle to zjistit, mm… ?“ uchechtl se Kay a pohladil ho trochu silněji než prve. Matty jen zalapal po dechu. Vážně řekl to co právě zaslechl?!?
 
Kay mu mezitím opět uloupil rty a prsty zápasil s páskem jeho kalhot. Potěšilo ho, že Mattyho nevyděsil tou svojí vyzvídací hláškou a že teď taky zápasí s jeho páskem. Doslova cítil, jak z nich obou sálá nedočkavost, chtíč a touha po poznání a to ho strašně rozpalovalo. Jako by nestačilo, že ho Matty rajcoval svojí pověstnou nepřístupností, teď ho měl přesně tam, kde ho mít chtěl.
 
„Mmm … Matty…“ zapředl, když se oslovenému konečně podařilo rozepnout pásek a rukou zajel do volných kalhot.
 
„Zahráváš si.“ dodal po chvíli, kdy se snažil rozdýchat ten úžasný pocit Mattyho dlaně ve svých kalhotách.
 
„Řekl sis o to.“ zašeptal a zuby lehce stiskl jeho ušní lalůček. Nechápal, proč se mu nepodvolil už dřív. Měli toho tolik co dohánět… Téměř požitkářsky si hrál s jeho ouškem a rukou ho přiváděl k šílenství.
 
„Ohh… Nikdy mě ani nenapadlo … že …ahh … že zrovna ty … taky … nee!“ zasténal Kay zklamaně, když Matty stáhnul svoji ruku.
 
„Někdo nás uvidí.“ zasyčel mu do ucha a střelhbitě se začal upravovat. Bleskově si zapnul kalhoty, udělal pár kroků a sehnul se pro své tričko. Když se narovnal s úmyslem obléci si jej, přitiskl se k němu zezadu Kay. Matty se prudce nadechl. Ta vlna vzrušení, která jím při tom dotyku projela …
 
„Ale já tě chci, Matty. Jseš pro mě jako droga.“ zašeptal mu do vlasů a popadnul ho za ruku.
 
„Pojď!“ ukázal rukou někam do neurčita.
 
„Po-počkej!“ snažil se mu vyprostit, ale proti jeho stisku neměl šanci. Táhl ho rychlým krokem někam do dáli přes březový hájek.
 
„Jsme tu.“ zašeptal po chvíli téměř posvátným hlasem, když rukou odhrnoval několik větví smuteční vrby a dovolil tak Mattymu vstoupit na jeho „tajné místo“, o kterém doposud věděl jen on.
 
„Oh.“ vyhrkl Matty překvapeně. Ocitli se v malém, skrytém ráji na zemi. Kolem průzračného jezírka rostly mohutné smuteční vrby a vytvářely tak naprosté soukromí a úkryt před okolním světem. Svěží zelená travička se lehce vlnila pod náporem večerního vánku a všude poletovali zlatí motýli.
 
„To je nádhera…“ zašeptal udiveně a rozhlížel se kolem s doširoka otevřenýma očima, jak malý capart.
 
„Tobě se to ale nevyrovná, Matty.“ otočil se na něj Kay, přistoupil k němu a něžně ho objal.
 
„Neříkej mi jménem!“ zavrčel popuzeně a začal sebou zmítat. Kay ho však k sobě pevně přitiskl.
 
„Chci tě … i kdybych tě měl oslovovat Můj pane.“ zašeptal vášnivě a políbil ho na ty jeho vzpurné rtíky. Využil toho, že si Matty ještě nestihl natáhnout tričko a dravě hladil jeho mladé tělo.
 
„Prevíte.“ zasyčel mu Matty do rtů, když se konečně nadechl. Zase ho nehorázně žhavil.
 
„Můj pane.“ usmál se na něj Kay a pak ho bez varování strhl do měkké trávy.
 
Ležel na něm, ruce mu držel nad hlavou a chvíli se vpíjel do těch černých očí. Pak ho hravě políbil na špičku nosu, pustil jeho ruce a začal ho hladit po hrudi. Líbal jeho snědou pokožku, škádlil bradavky a svým klínem se neustále třel o jeho. Tentokrát bez zádrhelu mu rozepl pásek a knoflík u kalhot. Pak vzal do zubů zip a rozepl mu je. Matty jen zalapal po dechu. To bylo něco neskutečného. Tak obyčejná činnost, ale v tomhle provedení …
 
„Kayi, ty mizero … ahh … přestaň.“ zalapal po dechu, když ho donutil se v bocích nadzvednout a stáhl mu kalhoty až ke kolenům.
 
Prudce se posadil.
 
„To je krapet nefér, nemyslíš? Takhle mě tu svlíkat pomalu až do trenek a sám zůstat oblečenej.“
 
„Život prostě není fér.“ pokrčil rameny a tlakem dlaně na hrudi se ho pokusil opět položit do trávy. Matty ho ale chytl za zápěstí a strhl jeho ruku ze svého hrudníku. Tímhle nečekaným pohybem ho vyvedl z rovnováhy, čehož využil a posunul se do výhodnější pozice. Ovšem s polosvlečenými kalhotami to nebylo zrovna nejjednodušší, takže si je jedním kopnutím svlékl úplně. Přesunul se ke Kayovi a začal mu nekompromisně rozepínat světlou košili.
 
„Ma-Matty … co to … co?“ Tohle vážně nečekal. Tohle že je ten nepřístupný a mrzutý Matty?!
 
„Když jsi mohl svlíkat ty mě, tak proč bych nemohl já tebe, mm?“ usmál se na něj lišácky a s trhnutím mu košili přetáhl přes ramena. Nestáhl ji však úplně, stáhl ji pouze nad lokty a tím Kayovi doslova spoutal ruce.
 
„Matty!“ kníkl ublíženě.
 
„Ne-ří-kej-mi-jmé-nem!“ našpulil nasupeně rtíky a povalil ho ze sedu do trávy. Obkročmo si na něj sedl a chvíli na něj jen shlížel ze své pozice, pak se sklonil k jeho obličeji a hravě mu foukl na rty, které vzápětí lehce políbil.
 
„Tak ty mě chceš, mm?“ zeptal se svůdně a provokativně přitom pohnul boky. Zcela zřetelně cítil Kayovu erekci a to ho akorát víc vzrušovalo. Nikdy by si nepomyslel, že se bude chovat takhle … provokativně. Netušil, kde se v něm bere ta odvaha, ta touha ovládat, ale nehodlal to řešit. Teď měl na práci něco mnohem zajímavějšího.
 
„Jo … ohh Matty, chci tě!“ zasténal, když se Matty opět zhoupl v bocích a prsty si hrál s jeho bradavkami.
 
„A myslíš, že se ti jen tak podvolím?“ zeptal se po chvíli, kterou věnoval důkladnému prozkoumávání Kayovi odhalené hrudi svými rty.
 
„Co bych z toho měl, hm?“ pokračoval a požitkářsky hladil jeho štíhlé boky. Cítil, jak je pod ním tvrdý a to ho pohánělo dál.
 
„Měl bys z toho … ahh … Měl bys mě …“ zavzdychal, oči přivřené slastí.
 
„Te-tebe?“ překvapně vyhrkl Matty a okamžitě přestal v hlazení.
 
„Jo, co je na tom tak těžkého na pochopení?! Prostě – buď mě svlíkneš tu zatracenou košili a dohrajem tuhle sexi hru nebo se seber a zmiz.“ zavrčel temným hlasem, v očích mu ale plály nezbedné plamínky. I kdyby se drahý Matty rozhodl zmizet, nedovolil by mu to.
 
Maty se zaraženě zvedl a pomohl Kayovi do sedu. Mlčky mu svlékl košili a snažil se pochopit, co mu právě bylo řečeno. Získal by … jeho?!
 
Jakmile měl Kay opět volné ruce, nabyté svobody okamžitě využil a povalil Mattyho do trávy.
 
„Ty ty ty … to se nedělá, takhle mě omezovat v pohybu.“ naoko naštvaně mu šeptem zahrozil do ucha a lehce ho do něj kousl. Přitiskl se svojí nahou hrudí na jeho a ten dotek dvou nahých, horkých těl ho na okamžik lehce paralyzoval. Matty mu mezitím jednou rukou cuchal vlasy a druhou hladil jeho dokonalou křivku zad. Fascinovalo ho to. Přejížděl mu po zádech, přesně podle páteře, ale pak obě ruce přesunul na jeho pevný zadeček. Rázně ho k sobě přitiskl a přivřel oči.
 
„Kayi …“ zavrněl jako kotě „jestli … chceš … tak … tak … už to radši dál neprotahuj.“ zašeptal téměř neslyšně a okamžitě zrudnul.
 
„Mmm … kdo by to do tebe řekl, že?“ usmál se na něj Kay a sám si jednou rukou začal rozepínat kalhoty. Matty měl pravdu. Ještě chvíli by to prodlužoval a …
 
„Nikdy by mě ani nenapadlo, že na tom budeš stejně jako já.“ předl mu do ouška a se zázračnou obratností se zbavil kalhot.
 
„Ani v nejdivočejších snech ses ode mě nenechal takhle svést.“ šeptal a žádostivě se o něj třel.
 
„A že těch snů bylo.“ dodal, jakmile ho lehce líbnul na rty.
 
„A udělal jsem v nich někdy tohle?“ zeptal se ho s laškovným úsměvem Matty a převalil ho na záda. Nedovolil mu se vzepřít a hladově ho líbal po celém těle. Sunul se stále níž, jazykem mu obkroužil pupík a prsty si hrál s lemem obtáhlých trenek, přes které se rýsovala slibná vyboulenina. Tázavě se podíval Kayovi do očí a po jeho pousmání mu trenýrky stáhl.
 
Zalapal po dechu. Odvahu! Odvahu! Nejistě ho pohladil po celé délce. Pak se zhluboka nadechl, dodal si odvahy a udělal to, co udělat chtěl.
 
Políbil ho. Rty obemkl špičku a jazykem ho lehce dráždil. Bylo to něco neskutečného. Nikdy by nevěřil, že tohle skutečně udělá. Fantazii měl bujnou … ale tohle bylo …
 
Hrál si s ním, dráždil ho až na hranice zdravého rozumu. Moc dobře věděl, že ani jeden z nich v tomhle věku nedokáže tu chvíli extáze dlouho oddalovat, ale přesto, přesto se o to aspoň pokusil. Jakmile pocítil záhadné a přec tak známé škubnutí, okamžitě ho nechal vyklouznout z horka svých úst a věnoval mu žhavý polibek. Zcela ho uchvátil ten pocit moci, kdy se pod jeho polibky a všetečnými prsty Kay kroutil a svíjel, trhaně prosil o další doteky a sténal jeho jméno. Znělo mu jako rajská hudba. Matty se opět za neustálého polibkování vrátil k jeho klínu a pokračoval v tom, co už rozehrál a co už nešlo vzít zpět.
 
„M-Matty …. ohh … Maty … ah-hh, prosím …já – už!“ vykřikl Kay, když zběsile explodoval do Mattyho nadaných úst. Prudce se proti němu vypjal a před očima se mu zatmělo. Matty s potížemi vše spolykal a přesunul se ke Kayovým rtům. Lehce ho na ně líbnul a pak opřel své čelo o jeho. Provokativně se na něm vlnil, chtěl, aby se znovu vzrušil.
 
„Matty …“ zavrněl rozkošnicky Kay a hravě ho kousnul do rtu.
 
„Jsi pěknej divoch, víš to?“ usmál se na něj a překulil se přes něj.
 
„Když na to přijde…“ odpověděl Matty líně a se zaujetím sledoval, jak si ho Kay prohlíží.
 
„Seš sexi divoch. Řekni, proč jsme s tímhle nezačali dřív?“ zeptal se smyslně a bez varování ho uchvátil svými ústy. Matty jen zavzdychal. Chtěl mu odpovědět, ale kvůli Kayovým hrátkám se mu všechno vypařilo z hlavy. Dokázal vnímat jen na hranici instinktů, jeho jazyk, zuby, horkost jeho úst, smyslnou hříšnost těch rtů, které ho přiváděly k šílenství.
 
„Ohmmm…. Kayi!“ vzdychal Matty a Kay se pro sebe usmál. Měl ho. Teď už patřil jen jemu. Ještě chvíli ho mučil svými ústy, dlaněmi ho hladil po stehnech, párkrát nevědomky zabloudil i k jeho lákavému otvoru a vždy se tlumeně usmál, když se pod tím dotekem prohnul jako luk a víc roztáhl své nožky.
 
„K-Kay-yi!“ zasténal Matty a vyvrcholil. Ten ho ještě několikrát vsál a spolykal, co mu nabídl. Matty si ho přitáhl k sobě a vášnivě políbil.
 
„Ďáble.“ zasyčel mu do rtů a usmál se. Jazykem se mu prodral do úst a téměř ho nenechal se nadechnout. Nemohl se ho nabažit. Najednou se od něj odtrhl a s námahou se posadil.
 
„C-copak?“ překvapeně zakoktal Kay. Ten jeho vytřeštěný výraz se mu vůbec nelíbil.
 
„Eh, nic. Jen … co takhle jít k nám a dát si sprchu, hm? Mám pocit, jako bych se vyválel v rašeliništi.“ podrbal se zamyšleně na zádech a ohlédl se za sebe. Měkká travička, do které ho předtím Kay strhl byla tatam a místo ní tu byla jen poválená stébla a spousta mazlavé půdy.
 
„To jsou taky nápady strhnout mě do bláta na kraji jezera!“ čertil se Matty a pokusil se trochu očistit. Kay se hlasitě rozesmál.
 
„Ty jsi prostě neuvěřitelnej.“ chechtal se a opět ho strhl na zem. Obkročmo si na něj sedl a políbil ho.
 
„Slez!“ vztekal se nepřesvědčivě Matty. Ruce mu však položil na boky a lehce ho hladil.
 
„S tou sprchou bych souhlasil. Ale pustím tě jen s podmínkou, že ta sprcha bude společná.“ usmál se na něj a opět ho letmo políbil. Matty se už už nafukoval k nějaké peprné odpovědi, ale okamžitě ji spolkl, když po něm Kay začal schválně roztírat další hroudy bláta.
 
„Fajn. Fajn. Jdeme.“ vyprskl naoko naštvaně a Kay mu pomohl se zvednout. Jakmile se shýbl pro své oblečení, Kay ho zezadu obejmul a přisál se mu na krk. Matty zkoprněl.
 
„To – to si hraješ na upíra?“ zeptal se ho, ale ani se mu nepokoušel vytrhnout. Teprve v okamžiku, kdy si uvědomil, že mu dělá mega cucflek se prudce otočil.
 
„Žádná společná sprcha.“ zasyčel mu do obličeje a poodešel si pro kalhoty. Bleskově se oblékl a nedal Kayovi šanci ho znovu chytit.
 
„To se ještě uvidí, Mattíku…“ zamumlal si tiše Kay a také se oblékl.
 
„Tak půjdem?“ zeptal se, došel k němu a znovu ho políbil na krček. Tentokrát jen letmo. Byl rozhodnut nechat si další hrátky až na tu slibovanou sprchu.
 
Matty, Mattíku, těš se …
 
*-*
 
Dva nepřátelé, kteří objeví společný cit …
 
Jiskra, která přeskočí tak rychle až se jim z toho tají dech …
 
Síla mládí a touha experimentovat, objevovat nepoznané …
 
A na závěr - Co víc si přát, než otevřený konec a zdánlivý happyend, hm? ^_~
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

@nita

(Esarina, 13. 4. 2012 22:03)

Děkuji.
Pokračovaní zatím nechystám a ani jsem ho v plánu neměla ^_^ ale kdo ví, třeba mě časem opět posedne Múza ;)

dd

(nita, 3. 4. 2012 17:23)

musí bejt pokračování opravdu krásný seš dobrá :D