Jdi na obsah Jdi na menu
 


Loutka 12.

6. 4. 2010
Vrhl na něj vášnivý pohled. Usmál se.
 
„Copak?“ zeptal se, zatímco ho hladil přes trenýrky.
 
„Uhm … už nic.“ vydechl s námahou Turaachi, když mu Nigelas stáhl trenýrky a políbil jeho mužství. Tomu se z hlavy okamžitě vytratily všechny smysluplné myšlenky. Stejně by byly zbytečné. Všechny se stejně týkaly jen a jen Nigelase.
 
Vnímal jen jeho rty. Ty jeho … nevinné rtíky … Jeho mrštný jazýček, kterým ho přiváděl k šílenství. Horkost jeho úst … Musí se ovládnout … Musí …
 
Přitáhl si ho k sobě. Chtěl ho políbit. Nedokázal se nabažit jeho rtíků, jeho – stále nesmělých polibků. Chtěl mu zabránit, aby ho udělal. Ještě chvíli …
 
„Nigelasi…“ vydechl mu do rtů, které okamžitě uvěznil svým polibkem. Rukama bloudil po jeho mladém těle, sundal mu volné tričko, do kterého ho sám před několika hodinami oblékl a nenasytně zkoumal každou částečku jeho nahé pokožky. Cítil jeho žár a to ho ještě více rozpalovalo.
 
„Turaachi …“ vydechl vzrušeně. Pohnul boky a dráždil tak jeho citlivý klín. V hlavě mu bušili nezaměstnaní permoníci. Nechápal se. Nechápal, kde se to v něm bere, proč je najednou tak … tak …
 
Oslovený ho mezitím za stálého polibkování obratně zbavil i posledního kousku oblečení a chtivýma rukama ho hladil. Nesmírně ho vzrušoval. Sice byl hubený až hrůza, ale … byl dokonalý. Zvedli se z podlahy a v těsném, nahém obětí zamířili k velké posteli.
 
Něžně na ni Nigelase posadil a vychutnával si ten skvostný pohled na jeho mladé, vzrušené tělo.
 
Chci ho …
 
Sklonil se k němu a políbil ho. Ty jeho rtíky byly neodolatelné. Byl by schopný se udělat i jen při pouhém pohledu na ně.
 
Klekl si před něj a vklínil se mezi jeho nohy. Přesunul své rty na ten líbezný krček a začal ho dráždit lehkým kousáním a sáním. Rukama mezitím bloudil po jeho těle a jakoby záměrně se vyhýbal jeho klínu. Vzrušovalo ho Nigelasovo sténání, to, jak se vždycky prohnul, když se příliš přiblížil k jeho slabinám, to, jak se svým tvrdým penisem dotýkal jeho nahé hrudi.
 
„Tu-Turaachi … prosím!“ zakňučel frustrovaně. Víc roztáhl nohy rukama ho k sobě přitáhl.
 
„Turaachi … chci tě. Potřebuji tě cítit v sobě!“ zašeptal mu vzrušeně do ucha a jeho horký dech zasáhl Turaachi nepřipraveného. Zalapal po dechu a mysl mu zcela oslepila vášeň.
 
Posunul ho dál na postel a poslepu z nočního stolku vyndal malou lahvičku. Zručně ji odšrouboval a důkladně si potřel prsty gelem. Během mžiku byl zpět u Nigelase, který ležel na posteli, nohy vyzývavě roztažené. Turaachi nasucho polkl. Jako v mrákotách si potřel penis a klekl si mezi jeho vybízející nožky. Velice důkladně, s láskyplnou péčí se začal věnovat jeho lákavému otvoru. Nevěděl, jak dlouho by ještě dokázal odolávat tomu pokušení, když se mu tak nabízel.
 
Nigelas ležel na posteli, ruce nohy roztažené do kříže, zcela oddán Turaachimu. Raději už se ani nesnažil nad něčím přemýšlet, chtěl si to … vychutnat? Opravdu chtěl to, co z duše nenáviděl? V duchu se uklidnil myšlenkou na Turaachiho. Ten by mu přece neublížil, ne?
 
Kdy do něj pronikl jedním prstem, vůbec nevěděl. Až když přidal druhý a po chvíli i třetí, uvědomil si, jak je to krásný pocit. Chtěl víc. Mnohem víc. Když se Turaachiho prsty dotkly jeho prostaty, zakňoural slastí a prsty zaťal do prostěradla.
 
„Tu-Turaachiii… prosím.“ sténal a svíjel se pod jeho doteky. Oh, Bože! Tak strašně ho chtěl!
 
Prsty zmizely a Nigelas nespokojeně zamručel. Turaachi ho políbil na rty a začal do něj pomalu pronikat. Už nedokázal déle čekat, už ne. Nigelas ho znenadání pevně objal a silou, jakou by do něj nikdo neřekl, ho k sobě přitiskl a prudce proti němu přirazil. Oba dva zalapali po dechu.
 
Konečně.
 
Turaachi se v něm pohnul a už jen z toho nově nabytého pocitu málem explodoval. Byl tak úzký! Pomalu z něj vyklouzl a opět přirazil. Bylo to něco neskutečného! Jistě že už nějakého toho milence měl, ale Nigelasovi se nikdo nemohl rovnat. Byl tak …
 
Jejich tempo začínalo získávat na intenzitě, pohyby se stávaly dravějšími a steny trhanějšími. Vsunul ruku mezi jejich těla a začal ho třít ve stejném tempu jako do něj přirážel. Nigelas se pod ním svíjel a sténal, ruce mu zatínal do ramen a šeptal nesmyslná slůvka proseb a nemravností.
 
„Turaachi… já…“ zasténal Nigelas a prsty mu zaryl ještě víc do ramen. Ten mu vtiskl žhavý polibek a ještě víc zrychlil tempo svých přírazů.
 
„Ohh, Turaachiii!“ vykřikl Nigelas a bouřlivě vyvrcholil. Pro Turaachiho, jako by to byla poslední kapka sebeovládání. Ten pocit, že se pro něj udělal, že cítil jeho semeno na své ruce a břiše… Nedokázal se již déle ovládat a vyvrcholil. Usmál se na něj a oči mu zářily štěstím. Nigelas si ho k sobě přitáhl a políbil ho.
 
„P-promiň.“ zašeptal najednou. Turaachi na něj vrhl nechápavý pohled.
 
„Za ty škrábance.“ usmál se na něj rošťácky a rozcuchal mu vlasy.
 
„Divochu.“ políbil ho Turaachi a víc se k němu přitiskl.
 
„A už spi. Potřebuješ to jako sůl.“
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jo jo jo

(honza.tokar, 14. 9. 2011 20:41)

neskutecne a ja si myslel ze mne fantazi nidkdy nebude zajimat klobouk dolu a dou fam ze se v brzke dobe dockam pokracovani ps rozvijej svuj talent mas na to vsechny predpoklady a ja se v zivote moc cato nemylim DD

>keishatko

(Esarina, 27. 1. 2011 13:23)

Ano, další díly mám v plánu, jen nějak nemám čas ... >_<;

:D

(keishatko, 26. 1. 2011 19:41)

krása, nádhera...budú aj ďalšie diely? hrozne som zvedavá :)