Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prozatímní konec neaktivity?

Celkem slibný nadpis, že ano? Účelem tohoto krátkého článečku je prachsprosté oznámení, že se mi nyní naskýtá skvělá příležitost v podstatě nerušeně psát a psát. Ti kdo mě znají lépe si už určitě říkají, co se mi proboha stalo, že jsem odříznutá od pc, internetu, rodiny a všech mých dalších žroutů času.

 

Stalo se to, že jsem se dohrabala do třeťáku na vošce a celý zimní semestr máme být na odborných praxích. A jelikož já trávím většinu své praxe za informační přepážkou s hezky krytým stolem, mám opravdu skvělé podmínky pro psaní. Jediným rušivým aspektem v mém toku myšlenek jsou více či méně milí lidé s nejrůznějšími dotazy.

 

Upřímně – jsem na praxích třetím týdnem a pomalu mi docházely smysluplné činnosti, kterými bych se tam mohla zabavit. Jsem totiž ten typ člověka, který nevydrží sedět celý den na jednom místě a vůbec nic nedělat. Mimo přidělené úkoly jsem se zabavovala bezduchým psaním blábolů. Jednoduše jsem se nyní rozhodla, že začnu cíleně psát něco rádoby smysluplného a budu to nazývat články, případně povídkami.

 

Uvidím, jak dlouho mi tohle nadšení vydrží, nicméně už i já sama na sobě pociťuji jistý „pisatelský“ deficit, kterého se chci co nejdříve zbavit, ze kterého se chci vypsat.

 

Jednoduše řečeno – pokud mi tohle nadšení a odhodlání cíleně psát vydrží, tak tu bude do ledna docela dost živo ;)

 

Vaše Es

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář