Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zamilovanost

26. 5. 2012

 Zamilovanost? Co to vlastně je? Jak se pozná?

To jsou otázky, které mi v posledních dnech dost často lítají hlavou. Já si díky Ní nepřipouštím, že bych se mohla zamilovat, netuším, co to je za city, jak se poznají, jak se projevují apod. I když – možná že to vím až moc dobře, jen si to nechci přiznat. Protože … no – upřímně – vážně by to odporovalo mojí logice, mým zásadám a všemu, podle čeho se řídil můj dosavadní život.

 

Ano, opět jsem spadla do vztahu. Ale tentokrát je to úplně jiné než všechny ostatní. Je to pohádkově krásné. Myslím, že ani když jsem začala chodit se svým semem, tak jsem nebyla takhle nadšená. Jistě – seme pro mě byl Bůh a byla jsem jak náctiletá nanynka … ale tohle je něco úplně jiného. Pořád ho mám  v hlavě – ať dělám cokoliv. Kdykoliv si na něj vzpomenu, musím se usmívat. A už začínám propadat velice zvláštním myšlenkám, které se týkají „společné“ budoucnosti. Je snad tohle známka zamilovanosti?

 

Co mě ale opravdu velice překvapuje je to, že od okamžiku kdy se můj stav změnil z nezadané na zadanou, nemám chuť si psát s jakýmkoliv jiným klučinou. Na všechny jsem najednou hrozně protivná …. ta tam je ta flirtující svůdnice, kterou jsem byla. Dokonce už ani nemám takovou chuť fotit něco na DA. Už mi to nepřijde tak správné a okouzlující … protože mám v hlavě už jen jednoho. Už nechci „být všech a přitom nikomu nepatřit“ (viz předminulý článek), teď chci být jen jeho a patřit – jen jemu.

 

Vážně zajímavé, jak mi jeden člověk dokáže naprosto změnit pohled na život. Doslova s radostí překopávám svoje zásady … tedy – zásady Esariny … ty zásady, které měly zajistit, že se ke mně nikdo nedostane, že mě nikdo nepozná natolik, aby mi tím pak mohl nějak ublížit. Ty zásady, které mě tak spolehlivě oddělovali od okolního světa. Nejzajímavější na tom ale je, jak na Ni zapůsobil. Jeho obrovské plus je to, že dost dobře rozumí psychologii. A také to, že se na mě – moji osobnost, na moje koníčky atd. – nedívá skrz prsty. Že to tak nějak hezky bere. To vážně obdivuji.

 

Musím říct, že takhle šťastně, takhle „povzneseně“ jsem se už dlouho necítila. Proto doufám -  že mi tenhle stav – zřejmě „zamilovanosti“ zůstane hodně dlouho ^_^

 

Vaše Es