Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak jsem se zase rozhodla něco málo vám napsat ...

7. 5. 2009
Tak jsem se zase rozhodla něco málo vám napsat. Ani nevím, co přesně ale něco určitě. Zase nudnej ranec mých keců a blábolů … divím se, že to sem vůbec ještě dávám, stejnak to nikdo ani nedočte do konce. Ani mě to nepřekvapuje.
No – o … kdysi jsem tu myslím psala (spíš ale na těch starých stránkách), jak jsem na tom s tím psaním. Takže jsem si to teď tak nějak stopovala. A4 ve wordu, dvanáctkou a timesem jsem měla tak za 17 minut. A navíc plný překlepů. Nicméně – to číslo (počet minut) – je nepřijatelnej. JE TO PŘESPŘÍLIŠ !!! Měla bych to srazit na nižší … a bez chyb. I když … co toho nadělám, když mám státnice za … <chvilku strpení, hledá v chaosu kalendář> … echech … za čtrnáct dní…. Asi mě budou omejvat. V prváku jsem se smála tomu, jak je to daleko, že se nemám čeho bát a najednou … dva tejdny jsem v háji. Zase ten háj …
Nevím o čem psát, dneska to bude asi hodně krátký a zase o ničem. Kdybyste tak tušili, jak je těžký vymýšlet názvy pro tyhle nic neříkající žvásty s občasnými nádechy dekadence autorky.
A tak mě teď napadlo … budem psát slohovku. Že bych konečně opsala ty dílka, co jsem tam vyslonila? Do toho šílenýho sešitu … Nicméně, máme psát výklad, nesnáším ho … a jako jediné přijatelné téma mi přišli prokletí básníci. Tak trochu jsem brouzdala po netu, nic extra jsem sice neobjevila, ale … nechápu jak se ve škole můžeme učit o takovýchhle … já nevím jak to říct. To je pořád alkohol, sex, hýřivý život … a všichni byli literárně velmi nadaní. Jediné, co mě na nich fascinovalo, byl ten jejich život. Že se Verlaine a Rimbaud veřejně přihlásili k homosexualitě (údajně). Ale řeknu vám, ten Rimbaud má celkem uličnickej kukuč. Upa si ho dokážu představit v nějaký echech aférce XD.
No, abych se nedostala na tenký led. Asi to ukončím a půjdu mlátit hlavou o zem. Určitě to nebude větší bolest než jakou cítím teď, právě teď v 18:20, dvaadvacátýho dubna … Je to nesnesitelný.
Tak zatím.
Vaše Es
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář