Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svaťák

20. 5. 2010
Paráda … právě mám svaťák a furt mi tak nějak nedochází, že příští čtvrtek budu maturovat. Jistě – jako pilná studentka jsem si rozvrhla učení, ale už teď jsem ve skluzu – a překvapivě mě to vůbec, ale opravdu vůbec nesere.
 
Ráno se probouzím s šokem, že si zas nestihnu projít všechno, co bych měla … Ale pak se uklidňuji tím, že mám ještě čas.
 
Ta nechuť k učení, která se dostavuje po čtyřech hodinách čučení do papíru je neuvěřitelná. Jsem schopna dělat milion a dvě jiné věci, jen abych se nemusela učit. Především - tupě zírám a v hlavě mám prázdno. Žádné myšlenky, nic, ani ozvěna … A navíc – jak se nechci učit, ale potřebuji se nějak „zaměstnat“, začala jsem jíst XD => celej den jenom jím a bojím se, tak strašně se bojím, že to na mém bříšku (na které jsem tak pyšná) začíná být vidět. Ale jedno pozitivum to má – začala jsem se věnovat jiným ručním pracím, než je háčkování XD.
 
 
Nic mě nebaví. Nic … nic … nic … vůbec nic. Ani psaní. Jsem z toho učení tak otupělá a šílená, že nejsem schopna zplodit jedinou kloudnou větu.
 
A navíc … konečně jsem se dozvěděla, jak dopadly odběry krve, které mi dělali cca před měsícem – a byla bych raději, kdybych se to nikdy nedozvěděla. Čeká mě velice „příjemné“ vyšetření a pak se uvidí T_T;;; Chjoo, proč se to děje jenom mě?!?
 
Grr … asi končím, nevím co psát, hlava mi třeští, před očima mám mžitky (brzdy, zdrže, kloubový mechanismy a spol.) a strašně mě bolí břicho – to mám z toho, jak pořád něco hltám.
 
Vaše Es
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář