Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stále existuji ale času se mi nedostává...

4. 4. 2011

 Ano, je to převelice dlouhá doba, co na stránkách přibylo něco nového. Jistě, můžu se donekonečna vymlouvat na školu, ale je to chabá výmluva. Kdybych se pilně učila, tak by to bylo v pořádku, ale já se neučím – v tom je ten háček. A dík tomu, že jsem přestala pravidelně psát, je pro mě teď velmi těžké ze sebe něco dostat. Nějakou smysluplnou větu, či snad zplodit příběh s nějakou zápletkou. Jasně, občas mě přepadne Múza a útočí na mě, ovšem – moje lenost, kterou jsem si dokázala vypěstovat ji vždy s převahou poráží. Proto se tu neobjevují žádné nové povídky.

 

Během té „krátké“ chvíle mé neaktivity na netu jsem si prošla dalším vztahem. Že bych z toho ale byla nějak nadšená, to se říct nedá. Je těžké být ve vztahu, ve kterém už od začátku víte, že se to velmi brzy všechno podělá a bude konec. Opět jsem si díky tomu uvědomila, proč je lepší být sama a že se nikým nenechám změnit ^_^

 

Ehm, co se školy týče … opět začínám přicházet na chuť němčině a již jsem schopna ze sebe dostat i pár primitivní japonských vět (což považuji za obrovský úspěch). Jinak ale dál flákám vše co se dá a možná ještě něco víc. Díky škole jsem si také uvědomila, jak moc pro mě znamená rodina a sourozenci. Nejenže mi dobrovolně dělají společnost, ale dávají mi pocit, že jsem pro ně potřebná a že jim nejsem lhostejná. Je pro mě mnohem těžší být pořád pryč, víc než jsem si myslela.

 

Také jsem začala zase háčkovat … tak trochu se pouštím do „amigurumi“ což je japonský název pro háčkované postavičky, zvířátka apod. prostě označení pro vše, co je háčkované a není to placaté XD Nedávno jsem dokonce pro své sestřičky uháčkovala celkem roztomilé čepičky (alespoň tak mi to připadá) … Hlavní co mě z toho těší je to, že z nich měly radost ony.

 

V poslední době mě také neustále přepadá chuť tvořit cosplaye, jedno jaké. Dokonce jsem se naučila vázat kravatu (v okamžiku, kdy jsem se rozhodla nafotit se jako bishík se svými nově zmršenými vlásky) XD XD XD Letos se také poprvé chystám na animefest, už mám zaplacenou účast tak doufám, že už mi nic v cestě nestojí. Lena Lee se tam prostě musí objevit ~^.^~

 

Přemýšlím co dál napsat … jenže v mým životě se nic extra zajímavého neděje, aby to stálo za zmínku. Pokusím se ale udělat něco s tou svojí pisatelskou apatií, ale nic neslibuji.

 

Vaše Es

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář