Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdniny v plném proudu

14. 8. 2010

Ach ano … vím, že to je dlouhá doba, co jsem sem něco hodila. Nebo – aspoň mi to tak připadá.

 

Víte, tyhle prázdniny, který právě absolvuji jsou údajně nejdelší, jaký kdy zažiju. A mě to připadá tak nehorázně dlouhéééé … až mi z toho mírně hrabe. No – mírně … krapet víc než obvykle.

 

Už toho mám dost. V podstatě furt doma, občas někde pryč, ale jinak je to furt stejný. Chybí mi škola. Chybí mi spolužačky … úkoly … vlastně všechno. Ale dost už o tom.

 

Vlastně – zhruba od půlky července máme doma net. Div divů. A občas bych byla radši, kdyby tomu tak nebylo. Nějak se totiž nedostanu k psaní. A díky tomu jsem se taky dostala do své další soukromé deprese. I když – může za to víc věcí. Děje se toho moc. Tak třeba – opět jsem zadaná a stále nevím, zda to byla správná volba. Jak může vydržet něco, co už jednou kikslo? Jsme z toho dost mimo … furt mě něco nahlodává.

 

Nehorázně se také přibližuje začátek školy. Konkrétně – můj nástup na vš. Docela se toho děsím. V naší rodině jakožto nejstarší dítě – jsem průkopník. A to já nerada. Vážně bych měla začít s tou angličtinou, která mě jen tak mimochodem absolutně nebaví a nemám ji ráda. Ale – už jsem s ní začala. Na ledničku jsem přemagnetovala Einsteinovu „rovnici“ anglické gramatiky a snažím se z toho učit. V podstatě ale marně.

 

V brzké době mě čeká cesta do Olomouce na zápis. Bohužel pro mě – jakožto budoucí studentka dvouoboru se musím dostavit na dva zápisy. Tudíž budu v Olomouci zřejmě někde nocovat nebo se poflakovat =^_^=.

 

Ale jednu výhodu to má. Souhrou náhod mi bylo dovoleno koupit si notebook. Jsem na něj natěšená jak malý děcko. Už se nemůžu dočkat, až mi ho dovezou.

 

Mnoo … jinak … v posledních dnech, krom sezení u netu … skoro nic nedělám. Měla bych šít, učit se a projevovat i jinou aktivitu než že v zOMG! zabíjím nepřátele m^_^m

 

Zatím to ukončím … pro tentokrát to stačí. Postavila jsem si hlavu a začínám být aktivní a odtrhávám se od netu – prostě jsem si řekla „už sis ho užila dost“ – řeknu vám, ten internet je šílenej zloděj času =^_^=

 

Vaše Es

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to jo

(samali, 17. 8. 2010 9:27)

zvláštní to ano, protože už jste jednou spolu byli ale na to musíte zapomenout, jestli to má fungovat. to je z vlastní zkušenosti..:)

> samali

(Esarina, 16. 8. 2010 15:09)

Já neříkám, že mě to nebaví ... jen je to strašně zvláštní.

...:(

(samali, 16. 8. 2010 11:23)

tak proč s ním teda jsi, když tě to nebaví? na jednu stranu tě chápu "do stejné řeky dvakrát nevstoupíš" ale pokud ano, musí na tom pracovat oba..