Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po dlouhé době ...

15. 5. 2009
 
Už to vidím, že až si přítel přečte tenhle článek, budu to mít furt … česky řečeno … hezky prostřeno … neustále, každý den na talíři. A víte co? Mě je to úplně šumafuk. Je mi to fakt úplně u prd*le. Vždyť tohle jsou MOJE stránky … já mu taky nepředhazuju co píše na těch svejch … I když … co bych z toho měla, když tam má akorát tak pár článků o rybách >_<
Prostě toho mám dost. Najednou se toho na mě navalilo strašně moc. Státnice. Závěrečky. Krize ve vztahu – kterýmu bohužel nedávám moc šancí. Ale to je zase jinej soudek. Prostě jsem ve svý další psychický krizi – nebo je to pořád jedna a ta samá? Kdo ví.
Ale zpátky k článku. Přiznám se, že jsem otevírala word s úmyslem napsat něco jako zamyšlení nad ideálním mužem … ale asi to jako vždycky skončí o nekončících blábolech o mé mizerné existenci. No když mě to baví … <krčí rameny>
Mám toho v hlavě tolik. Tolik kolik bych toho chtěla napsat, zveřejnit, podělit se o to s vámi … ale prostě jsem si musela dát pauzu a věnovat se učení. Jak já to nesnáším. Ten děsnej pocit, kdy vím, že je správnej den, doba a prostředí na to, napsat něco … <budu přehánět> okouzlujícího až dokonalého … a místo toho si musím skousnout dolní ret, v duchu se seřvat do idiotů a popadnout nějakej papír či knihu a drtit se nudný informace.
K těm závěrečkám – mám je, i když jsem se tam totálně zhroutila, když na mě řval, slečno, takhle se jezdit nebude. Přiznávám se na rovinu a bez mučení, že jsem se mu tam rozeřvala jak malý děcko. Ještě že pršelo XD.
A ke státnicím – ještě nevím nic =_=. Prej se to dozvíme až v červnu. Říkaly holky, tže kdo ví. Třeba nám to neřeknou vůbec. A byl by pokoj.
Tak musím zase končit …
Vaše Es
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bude líp

(alexeja-nikita, 20. 5. 2009 16:09)

Bude líp, určo :D

oh dffff

(sisi/ctenar, 17. 5. 2009 15:18)

No každopádně hodně odhodlání a skus najít čtyřlístek, jak jinak než pro štěstí.

...

(lafiiii, 15. 5. 2009 17:24)

snad se z tý krize brzo dostaneš....držim palce