Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nooo

15. 6. 2009
2009-04-30
 
Noo .... nudím se a nudím, mám psát, je mi zle, jsem dezorientovaná a zmatená a navíc! .... se cítím dost jako marod. Takže - co s tím?
 
Vysrat se na to.
 
Po výletě jsem začala mluvit nějak sprostě .... já jsem takový pako .... zvrhlík a perverzák.
Docela mě mrzí, že jsem se v úterý nepřidala k těm mazlícím orgiím, které probíhaly v našem pokoji. Je pravda, že mě X vůbec nepřitahuje, nevzrušuje a kdesi cosi ....
 
Chtěla bych se tulit (aspoň) s někým .... lepším. Vím, že na to mám. Musím jít na tu zasranou vejšku. Tam bude hodně kořistí. Zatím to teda musím s X vydržet. Vím, jsem zlá ale nemůžu si pomoct. Co je moc to je moc. Můžu mu stokrát říkat, že mi není dobře a on se po mě furt sápe. Nesnáším to. Nesnáším HO. Ty jeho chlupy, tuky a modrý oči. Vždyť já do něj ani nebyla zamilovaná. Já s ním prostě jenom chodím a - s prominutím - mrdám. Ani líbat neumí. Tss.
 
Nějak mi narostlo sebevědomí. Možná až moc. Ale prostě to cítím v hloubi duše, že s ním bych ztratila svoji osobnost. sílu a image. možná i kus srdce ale, to mě nevadí. já nemám srdce. a nikdy jsem ho snad ani neměla když mě vzrušuje už jen pohled na jakýhokoliv jinýho chlapa nebo kluka. Jsem hrozná a vím to. a nestydím se za to. proč taky. proč si přidělávat další stresory.
 
fascinuje mě, když chraptím, je to tak jiný, nový a nepoznaný. a jak na mě všichni nechápavě a skoro vyděšeně čuměj ... to mě dostává. možná jsem fakt marod, možná ne, možná jsem jenom přehnaně alergická na NIC. Paráda. ..... já mám takovou rýmu a kašel a hlasivky v prdeli. co s tím?
 
nic, vysrat se na to.
 
dneska jedu k X, zas se po mě bude sápat, zas bude chtít sex, vrazit mu jednu do zubů .... koukám, že už píšu pomali bez háčků a bez cárek a bez velkých písmen, prostě se mi nic nechce. a to mám být ve škole ještě 4 hodiny. grrr a mě tak bolí hlava a pálí jazyk z těch sraček, co mi dala ta baba v lékárně.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Teda teda,..

(Rošťák, 15. 6. 2009 12:15)

Teda tos musela být solidně v ráži...:)