Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nekončící problémy ...

27. 10. 2009
Tak se vám zase hlásím … Ano, ještě furt žiju a ještě furt jsem schopná psát. Pochybuji však, že to někoho zajímá. Opět se utápím ve své malé soukromé depresi a nehodlám se z ní vyhrabat.
 
Je toho na mě moc … Jednotlivý události, které mě samy o sobě vůbec neberou … ale dohromady to všechno působí dost negativně.
 
Jen na ukázku – škola – rozchod - rvačka s nevlastním otcem – opět jsem zřejmě nemocná (z čehož plyne, že budu muset navštívit doktora) – problémy s O2 … To mě deptá asi nejvíc … Už na začátku srpna jsem to zrušila – v době těch dvou zkušebních měsíců … V září jsem ještě platila složenku (s tou jsem počítala), ale že mi i teď v říjnu pošlou složenku na 250,- kč (na který navíc není uvedeno datum splatnosti) … s tím jsem fakt nepočítala. Navíc se mi podařilo zablokovat tu ou-tú-ckou simku, nemůžu najít jeden papír a zřejmě jsem totálně v háji.
 
Navíc každou chvíli dostávám výchovný kázání od mamky. Nejdřív kvůli reklamaci nabíječky (tu už mám díky bohu doma), pak kvůli tomu, že jsem zase marod – došla k závěru, že jsem prostě a jednoduše nezodpovědná a teď ještě kvůli O2 . Už toho všeho mám fakt plný kecky.
 
Nedokážu si představit, jak přežiju blížící se prázdniny – jestli dostanu antibiotika, tak budu muset být pořád doma – ve společnosti sester a nevlastního otce … asi z toho budu mít infarkt. Jinou možnost nevidím.
 
Potřebovala bych vypadnout. Vypnout … Mít možnost být sama, nemuset se o nikoho starat … Nemuset poslouchat kecy o tom, že se mám odstěhovat, že mi rozbijou hlavu, že jsem malá neschopná holka (neschopná holka, co má řidičák a státnice) ….
 
Nevím jestli se mi to jen zdá … jestli je to jen můj soukromej pohled na věc … ale … tohle mi prostě nepřipadá normální. Takhle poloviční rodina fungovat nemá. Aby si každý z partnerů chránil svoje dítka a na ty ostatní byl jak „krkavčí matka“. Aby umožňoval komfort jen svým ratolestem a těm druhým ho odepřel a ještě sebral to, co jim patřilo. …
 
Grr … jsem prostě a jednoduše totálně na prášky … Nikdo si toho ještě nevšiml … a doufám, že to tak zůstane.
 
Vaše Es
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář