Jdi na obsah Jdi na menu
 


Múza a Sherlock BBC

28. 5. 2013

 Tak si občas říkám, že poslední roky se příspěvky na těchhle stránkách sestávají z příspěvků o něčem a z příspěvků které omlouvají mojí neaktivitu.

 

Strašně ráda se vymlouvám na to, jak nemám čas … a ve skutečnosti ho mám spoustu. Jen jím nehezky plýtvám.

 

Abych pravdu řekla, v mém životě se nic nového v podstatě neděje. Jistě, v září se narodil bráška, takže od té doby jsem zase ta straší sestra-chůva, tudíž mého volného času značně ubylo … nicméně i přesto sedím u pc hodiny a hodiny bez nějakého výsledku produktivní činnosti.

 

Neustále přemýšlím o tom, jak musím zase začít psát, začít být hyperaktivní … začít něco tvořit a posunout se tak blíž ke svému snu, který pomalu ani snem nazývat nemůžu.

 

*-*

 

První půlka roku 2013 je pro mě ve znamení objevení Múzy a odolání pokušení.

 

Múza … mnozí lidé, kterým jsem se zmínila se mě ptají, co nebo kdo to sakra je … protože svého času – jsem ze své Múzy byla totálně unešená. Jednoduše řečeno je to jedna osoba rozkošného vzhledu a kouzelného hlasu, která mi ukázala svět z jiného pohledu. A to jsme se nikdy nesetkali a zcela zjevně se ani nikdy nesetkáme. Je to docela škoda, na druhou stranu by ale tím setkáním zmizelo to kouzlo, které mezi námi je. Díky té osobě jsem si uvědomila, jak nechutně jsem věkem zkostnatěla, jak moc jsem se poddala společnosti, jak snadno jsem přijala ta nesmyslná tabu …

 

*-*

 

Velmi důležitou událostí … se pro mě stalo objevení Sherlocka BBC. Za všechno může jedna velice rozkošná holčina, která mě k tomuhle tak nějak přivedla … Ovšem prvotní nadšení se změnilo v celkem solidní závislost, které nelze odolat. Takže nejen že jsem si utratila všechny svoje mizerné úspory, abych splácala provizorní cosplay Sherlocka, ale dokonce jsem si zásadně ostříhala a nabarvila vlásky. Ano, můj vzhled už akutně potřeboval změnu :D …

 

Co je ale hlavní … a tak nějak pro mě nejdůležitější … začala jsem pochybovat sama o sobě. Jestli je pravda v tom, kým jsem byla nebo kým se hodlám stát. Dilema. Nevím, jak na to reagují ostatní, nicméně já jsem byla ze začátku nesmírně zmatená. Ze začátku hraní RPG … s Johnem :D Ano, fan-slashový hry … se Sherlockem a Johnem krásně spárovanými dohromady. Je to pro mě docela novinka, nikdy jsem nic podobnýho „nepraktikovala“ … (ano sice jsem kdysi něco podobného hrála, ale to bylo čistý a neškodný hetero …).

 

Nějak to mátlo moji mysl … hrát za chlapa … svádět chlapa … a přitom vědět že jsem holka a na druhý straně je taky holka. Chvílemi jsem si nebyla jistá, jestli svádíme ty svoje postavy nebo sebe … :D až moc se to prolíná, řekla bych. Zvlášť když toho člověka na druhé straně osobně znáte.

 

No a pak tu byl najednou Animefest, reálné vyzkoušení si mého prvního – společného cosplaye, vyzkoušení si pozornosti „fanynek“ … Je to úchvatné … a upřímně mě to nadchlo natolik, že přestávám věřit, kým jsem až doposud byla a jsem ochotná pro fanservice udělat mnohem víc než bych si kdy pomyslela :D

 

*-*

 

Abych pravdu řekla … nedokopala bych se k napsání článku, kdybych se vyloženě nenudila. Nenudím se sice v pravém smyslu slova, jen tu nemám možnost se jinak zabavit než psát. Abyste to chápali správně, jsem na školní odborné praxi, druhý týden … a oni už pro mě jaksi nemají co na práci a já už mám věci do školy taky hotový. A to mě tu čekají ještě tři dny :D Vidím to tak že si buď zaspamuji facebook nebo zahltím svoje stránky.

Vaše Es