Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mise Cosplay ...

7. 6. 2010

 

Mise cosplay 00

 

Už strašně dlouhou dobu mi vrtá hlavou cosplay. A za poslední rok – mám hlavu jak ementál. Tak moc o tom vysněným cosplay přemýšlím. Furt si říkám „tak když už se považuji za anime-fan, tak by bylo záhodno nějaký ten cosplay mít“. Jenže … jaký?

 

Moje první myšlenka byla Eclair z Kiddy Grade. Dle mého názoru by to na „výrobu“ nebylo zas tak náročné … ovšem po shledání mého jistého nedostaku v oblasti hrudníku … jsem od tohoto záměru upustila.

 

Když už jsem tedy byla u Kiddy Grade, přemýšlela jsem o Lumiére. Ta tak vyvinutý hrudník nemá XD. Nicméně – zde jsem narazila – s jejíma šatičkama a vláskama se mi piplat nechtělo. Navíc, s Lumi nemám skoro nic společného – dá se říct, že je můj pravý opak.

 

Školní uniforma by ale také nebyla k zahození, že? Jenomže … nevím, nějak mě to nenadchlo tolik, abych o tom více uvažovala. Školní uniformy jsou podle mě … neosobní.

 

A pak … pak jsem se naštvala a dala si týden na to, abych našla někoho, jakoukoliv anime postavu, od níž bych mohla vzít inspiraci na cosplay. Nejdřív jsem si postupně prošla ty kvanta anime obrázků, které mám doma v pc. Pak jsem si je prošla podruhé … potřetí … počtvrté … pak následovalo lehké nervové zhroucení … Inspiraci jsem hledala i na gaiaonline, ale i tam jsem lehce pohořela. Prohlédla jsem si tedy svoje obrázky po-x-té a našla jsem ji.

 

Slečnu (dokud nebude cosplay hotov, její jméno neprozradím =^_^=) – z anime, o kterém toho zatím moc nevím … ale jejíž šatičky/uniforma se mi děsně zalíbily. A tak jsem se rozhodla.

 

Vím, je to dost praštěné. Většinou si lidé vybírají jako námět pro svůj cosplay osobu, kterou obdivují, se kterou mají dost společného … Jenže, já jsem si ji vybrala v podstatě na truc. Chtěla jsem cosplay za každou cenu ^_^;; Bohužel pro mě, mám asi o číslo – nebo dvě menší prsa a chybí mi cca 60 cm černých vlasů XD. Ale nevadí…

 

Řekla jsem si, že dřív než po maturitě s tím nezačnu, akorát by mě to odvádělo od učení. Ale teď … po slavné maturitě --- jsem se konečně dočkala. A začala jsem s přípravami. Nejdřív jsem si stáhla další kvanta obrázků – tentokráte přesně mířených na její osobu … a bohužel pro mě (a snad i naštěstí) se o mém záměru domákla i mamka. Ale pravdou zůstává, že mi vnukla celkem dobrej nápad. Proč to šít celé od začátku, když to jde vytvořit z již hotových částí…

 

Díky maturitě se mi dostalo i jistého finančního ohodnocení, takže jsem navštívila jeden obchůdek – přiznám se, že to je klasickej sekáč – a našla jsem tu pár hadříků, které se mi budou úžasně hodit. Ale řeknu vám, najít dvě věci ze stejného materiálu a stejné barvy – to je opravdu úkol pro Sherlocka.

 

Nicméně – na můj záměr zřejmě padnou tři obyčejné mikiny a šest knoflíčků XD (že jsou knoflíky tak drahé a nedají se sehnat přesně ty, které chci … to byl taky šok na dvě patra. A navíc je stejně budu muset přebarvit na stříbrno).

 

Ale … i když se moje Mise cosplay celkem slibně rozjíždí, mám obavy. Chystám se totiž zase si obarvit vlasy – opět na fialovou (což jaksi s jejími černými vlasy moc společného nemá) a navíc jsem se na jednom fóru věnovaného právě onomu seriálu – nechtíc dozvěděla, že právě moji vysněnou slečnu : ) moc v lásce nemají. Mrzí mě to (a jsem uražená místo ní, takové hnusné věci číst … tfuj tfuj …). Noo … asi to překousnu, ale stejně … Na sebevědomí mi to moc nepřidává T_T;

 

To je prozatím vše … jako úvod do Mise cosplay …

 

Vaše Es

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář