Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malé oznamko ... o věcech příštích a budoucích

7. 8. 2009
Mám pro vás zřejmě dobrou zprávu …
 
Ne-e … loutky se zatím nedočkáte, na to jaksi nemám sílu … ale za poslední dobu se mi podařilo probudit v sobě obávanou yaoi-fan … takže mám celkem solidně rozepsaný nějaký ty dílka … který se tu do konce prázdnin objeví.
 
Minimálně dvě vám slibuji … vím že to je malý čísílko, jenže nějak nestíhám. Abych na konci prázdnin dostala foťáček (kterej už je koupenej … a vypadá mooooc hezky) tak musím neustále obletovat sourozence. Vařit … uklízet … pomáhat. Řeknu vám … v životě nechci děcka. Je s nima moc práce. Když je jich tolik.
 
Nicméně … zpátky k začátku … Když budete hodní (a moji sourozenci především XD) tak bych se mohla dokopat i k Loutce. I když … nějak mě to přestalo bavit. Při prvním dílku jsem zamýšlela pokračovat s párem Nigelas-Dirk, ale Dirka jsem si tak nějak zastřelila T_T … takže jsem totálně ztratila nit. Ale to je u mě naprosto normální.
 
Tak … asi vás nechám žít v naději … <culí se, jak blbě to zní> že se něčeho dočkáte (třeba i mimina, jak se to říká) … a prozatím to skončím. Už tak tady jen blábolím.
 
Vaše Es
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář