Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis pro tebe? ... Nejdřív si ho přečtu já!

22. 7. 2009
Dopis pro tebe? … Nejdřív si ho přečtu já!
 
Víte, tak už mi je drahnou dobu 18 a pořád se ke mně chovají jak k pětiletému dítěti. A už mě to vážně začíná pěkně srát. Jako – že se mnou v poslední době jednají jak s otrokem – to bych ještě přežila … Ale že mi pořád čtou poštu … to už skousnout nedovedu.
 
Kvůli tomu jsem se taky chytla s mamkou. Nechala jsem se totiž zpsat na O2cool bo tak něco … hlavní pro mě bylo, že mám sms do sítě O2 zadarmo. Za poslední měsíc jsem totiž dala na kréďo přes 800 a to je pro někoho – kdo v životě nedostával kapesný – docela velká suma.
 
Takže si dál vesele utrácím svoje těžce našetřený prašule, o kterejch nikdo neví. Fakt super.
 
Nicméně – od O2 mi přišlo jakýsi lejstro a já zrovna nebyla doma. Nejen že se máti do onoho dopisu podívala, lejstro se ke mně ani nedostalo! A to už je vážně moc.
 
S prominutím … ale když je to adresováno mě, tak by se to ke mně mělo taky dostat, ne?!?
 
Stejně jako tehdá … kdy mi babička posílala 1000 Kč na výlet, na kterej mě máti nechtěla pustit, páč byl moc drahej. Ten dopis se ke mně taky nedostal. Fakt super <ironický sykot>.
 
By mě zajímalo, kdyby mi přišel dopis, že si mě nějaký miliardář vybral jako svoji dědičku, jestli bych se o tom vůbec dozvěděla nebo by mi to musel říct zase někdo jinej …
 
Radši už dost …
 
Vaše Es
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář