Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další kapitola uzavřena ...

16. 10. 2009
Další kapitola uzavřena …
 
Co to vlastně znamená? Ten podivný nadpis? … Ne-e loutka to není T_T máte hold smůlu. Učitelům se jaksi podařilo vtlouct mě a ostatním do hlavinek, že se blíží maturita. Což jen tak mimochodem znamená zdánlivě volnou pouze středu. * beep * zase jsem utekla od tématu.
 
Hlavní – a původně plánovanou myšlenkou tohohle článku … je uzavření další kapitoly mého života. Konečně jsem na vlastní kůži pocítila, jaké to je … „dostat kopačky“. Zvláštní na tom ale je, že jsem vůbec neměla pohnoutky k chování „typických holčiček“, co se rozbrečí a další dva měsíce nejsou k zastavení. Jen jsem měla podivný pocit horka v očích a rozvazující se stuhy kolem srdce.
 
Důležité je být optimistou, ať se děje co se děje. Takže jsem si doma na uklidněnou přečetla zbytek „slashe“ Constantin x Chas … a rázem mi bylo fajn. Jo, ať žije Yaoi! XD XD XD
 
Připadám si dost … nepatřičně, že netruchlím. Možná bych mohla tak týden, dva … měsíc, rok … držet smutek … ale proč? Čemu bych tím pomohla. Sebelítost mi sice jde, ale není mi příjemná.
 
Takže … ani tohle nebude mít vliv na to, že se tu toho moc neobjeví XD XD XD (mě asi hráblo, co?) <už dávno>
 
Ale vážně … jen co bude víc času <kdy asi?> … doufám, že to nebude až po maturitě … tak bych se konečně mohla dokopat k dopsání dalších dílek u. s. w. <sláva němčině>
 
Vaše Es
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář