Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chjooo, je toho moc

15. 1. 2010
 
 
Poslední dobou nemám čas na psaní. Ani se tomu nedivím, přece jen se musím učit – nebo alespoň předstírat, že se učím. Nicméně – to nemění nic na tom, že nemám čas. Grr.
 
Furt jen škola, škola, škola, uvař, škola, škola, škola … Navíc mi asi totálně ruplo v bedně, páč si myslím, že se dostanu na vejšku. Celkem prča, co? Vzhledem k tomu, že všady chcou matiku a anglinu. Jen pro info – matika mi nešla, nejde a ani nepůjde … a angličtina mě nebaví. Když už mi od mala cpou němčinu, tak ať mi ji teď neberou.
 
A přesto přese všechno trávím poslední dny, denodenně na netu a hledám, hledám cokoliv, kde bych měla i miniaturní šanci. Všichni mi sice tvrdí, že já „mám“ šanci se někam dostat, ale … nevěřím jim. Moje hledání … možná začíná nabírat jakýs takýs směr. Nějakým omylem – za plného vědomí – jsem se přihlásila na scio testy OSP. Nemám šanci. Vážně netuším, kde jsou ty doby, kdy mi IQ vycházelo jako nadprůměr … zdá se, že s přibývajícím věkem – a množstvím informací, které je člověk nucen přijmout, se hodnota iq snižuje <to se fakt hodí … T_T>.
 
Chjooo …. a aby toho nebylo málo, jak malá naivní holčička jsem si dala novoroční předsevzetí a snažím se je plnit. Bohužel mi to strašně zaměstnává hlavu a na školu nemám myšlenky XD … a ještě ke všemu, ta pitomá puberťačka, která se probrala ze stagnace nechce znova usnout. … <jo, za všechno může ona … tak to je>.
 
Em … asi budu zase končit. Měla jsem náročnej den … půl dne jsem seděla ve škole, půl dne jsem seděla u netu <a nakazily mě hříšný myšlenky> … a půl dne jsem dělala protokol do ekny. Tak mě napadá, den asi nemá tři půlky, že XD, ale mě to tak prostě připadá.
 
Chjooo….
 
Vaše Es
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Zuzka (zzuzzi.blog.cz), 15. 1. 2010 21:48)

Jo nejak tě chápu, i když mám já tech problému taky hodne, jeste nejsou zas až tak duležité .... podle me se taky nekam dostaneš (každej si místo nekde najde) i když teda vážne nevim, jak na tom jsi.... jinak do me taky anglictinu nenacpou..... e stačí to co vim.... no ale jinejm to nestačí ...

čas? .... ten taky nejak postrádám ... no asi se zasenekam scval, i když tentokrát je to hlavne díky mojí blbosti. No nejsi sama kdo nemá čas a myslim, že nejsme ani dve nebo tři, ale že nás je rozhodne víc :) no musíš se s tim nejak poprat, já se taky ačínám prát :)nebo aspon stavet ;) tak at se ti všechno vydaři :)