Jdi na obsah Jdi na menu
 


Achich ouvej, takové hrozné časy

10. 3. 2010
Achich ouvej …. To jsou mi časy…
 
Přihlášky na vš mám podaný, další OSP za sebou (zatím nevím jak, ale pocity mám lepší než posledně), konečně jsem objevila přehled maturitních otázek do účta a ekonomiky … a myslím, že mám celkem zdárně rozepsanou povídku – psanou „ala humorně“.
 
A pořád jsem strašně unavená. Oh booože, jak já bych spinkala =_=;;
 
Od tý doby, co je doma jedinej funkční počítač (ten co se nachází zde – u mě) se k mému drahouškovi téměř nedostanu. Grr. Nějak jsem si zvykla na tu pohodu, přijít ze školy, pustit si Kitsune a jen tak sedět, snad se i učit a na pc v podstatě nic nedělat. Teď – po zvratu XD – u nás nastal jinej řád. Jak dráb hlídám každou minutku, kterou moji drazí sourozenci stráví u pc. Ne že bych chtěla víc ukořistit pro sebe, to ne. Mě jde jen o to, aby se ty malý uřvaný holčičky nehádaly, že tam drahý bratříček byl o šest vteřin dýl než ony. Grr. Pěkně mě to začíná štvát. K pc se dostanu až večer – a to – po náročném dni – už nemám náladu cokoliv dělat. Natož pak psát.
 
Žere mě to. Strašně mi to vadí. Kudy chodím, tudy vymýšlím další „ala humorný“ scénky či větičky do mé povídky (prozradím jen, že se týká Severuse, který se díky Nevillově zpackaném lektvaru dostane do šílené situace =^_^= ) - - - ale jaksi večer nenacházím sílu to zapsat. Chjooo-o-o-o … kdybych mohla, třískám hlavou o zeď, ale to by mi stejně houby co pomohlo.
 
Hm …. co jinak. Ve škole furt stejný – okruh, úkol, okruh, písemka … co jiného, že?
 
Chech … taky jsem si pátýho odtrpěla ten slavný den devatenáctých narozenin. NESNÁŠÍM narozeniny. Všichni si mě najednou začnou všímat a maj hafo řečí – a přitom všichni říkají (nebo píšou) to samé. I když … opravdu mě nadchlo přání od TsuchiKim, která mi na facebooku přála něco ve smyslu „hodně yaoi“. Originální, neoposlouchané … a skutečně mě to potěšilo. Ach, yaoi … toho se nikdy nenabažím, fakt ne. Jsem ztracena ^_ ~ (a nemíním se najít).
 
A hned šestého jsem si jela do Jihlavy opět na OSP. Jestli jsem to nedala ani teď – tak se do Olomouce pravděpodobně nedostanu … i když … Na druhou stranu – IMA by mohl být nadšen. Skončila bych zřejmě v Praze na Čvut.
 
 
Tím jak teď vůbec nepíšu, cítím, jak jsem se zhoršila. Prsty mi lítají na jiná písmenka a mě to začíná značně rozčilovat. A navíc – slovíčka ke mně přicházejí jen velmi neochotně T_T
 
Asi to ukončím. Zase melu jen hovadiny, gomen…
 
Vaše Es
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář